Klaster
Poligraficzno-Reklamowy
w Lesznie
ul. Bolesława Chrobrego 35A
64-100 Leszno
tel. +48 65 529 29 47
fax +48 65 529 29 51
email: manus@data.pl

  • Banner1
  • Banner2
  • Banner3

TOP-ARTEK Barbara Zendran

****************************

Ceramika i szkło reklamowe - to ponad 60 % naszej produkcji. Zdobienia wykonujemy metodą wypału kalki ceramicznej do druku używając farb niemieckiej firmy HERAUS. Używane farby są gwarancją możliwie wiernego oddania koloru, po wypale w temperaturze do 820°C oraz dają wysoką odporność na ścieranie (mycie w zmywarkach). Nadruki termozmienne (farby reagują na gorącą ciecz wlewaną do naczynia) wykonujemy bezpośrednio używając farb PAINT AMERICA. Przedstawione wzory stanowią część oferty, która rozrasta się o nowe wzory przygotowywane pod potrzeby akcji promocyjnych (a kreatywność ludzka nie zna granic).

Inne materiały reklamowe - pozostałe 40 % naszej produkcji zebraliśmy w kilku grupach: odzież i tkaniny ( w ofercie znajduje się odzież przygotowana przez nas jak też odzież katalogowa, którą w części importujemy: koszulki, bluzy, kurtki, krawaty, fartuchy itp, zdobimy haftem, drukiem), poligrafia ( możliwość druku do formatu B1 ), słodycze ( przedstawicielstwo firmy produkującej reklamową czekoladę w każdej postaci - ograniczeniem jest tylko pomysłowość), tworzywa sztuczne ( długopisy, breloki itp druk tampo do 4 kolorów).

www.topartek.pl

biuro@topartek.pl2007-03-10 16:00:00


Reklama i Poligrafia StuArt Marcin StachowiakCentralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu PoligraficznegoPORTALE POLIGRAFICZNECarin Creative Karina Anna KowalskaSTAROSTWO POWIATOWE W LESZNIE