Klaster
Poligraficzno-Reklamowy
w Lesznie
ul. Bolesława Chrobrego 35A
64-100 Leszno
tel. +48 65 529 29 47
fax +48 65 529 29 51
email: manus@data.pl

  • Banner3
  • Banner2
  • Banner1

Fundacja chorych na zespół Dandy-Walkera "Podaj dalej"Zapraszamy na stronę Fundacji chorych na zespół Dandy-Walkera "Podaj dalej"
www.fundacja.dandy-walker.org.pl

Fundacja została założona przez rodziców dla 27-letniej chorej Joanny i innych chorych na zespół Dandy - Walkera.

Fundacja jest organizacją non-profit stawiającą sobie za cel działalność edukacyjną i informacyjną oraz wspieranie działań mających na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat zespołu Dandy-Walkera. Popieramy wszelkie działania służące określeniu przyczyny choroby oraz poszukiwania sposobów leczenia dla złagodzenia jej skutków.

Fakt, że są wśród nas rodzice chorych, którzy podobnie jak Joanna zmagają się z tą ciężką chorobą pozwolił nam zjednoczyć siły, aby pomagać sobie i innym.

Strona internetowa Fundacji jest próbą scalenia rzetelnych i dokładnych zasobów wiedzy medycznej zebranej na przestrzeni lat na temat zespołu Dandy-Walkera.

Możesz pomóc poprzez wymianę wszelkich informacji, które nie są ujęte na naszej stronie. Postaramy się udostępnić te informacje biorąc pod uwagę ograniczenia praw autorskich.

Nasza Fundacja w żaden sposób nie zamierza konkurować z innymi istniejącymi organizacjami zajmującymi się problemem Dandy-Walkera na świecie. Będziemy szczęśliwi publikując adresy ich witryn internetowych jeśli ich właściciele skontaktują się z nami i wyrażą taką wolę. Nikogo i niczego nie będziemy oceniać.

Nasza działalność to praca z miłości. Nie mamy pracowników, wszyscy jesteśmy wolontariuszami, których zapłatą są uściski, uśmiechy i podziękowania naszych podopiecznych.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz podzielić się informacją, chcesz pomóc lub masz pomysł jak tę pomoc zorganizować. Z tym apelem zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli – do osób prywatnych, firm i ludzi biznesu, którzy podobnie jak my wierzą w ludzką wrażliwość i solidarność.2011-02-08 13:58:56


ALGRAF Alicja JankowskaZespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych w LesznieTwój BIZNESMANUS PAPIERCentralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego